Друга зустріч Nobel Case Club

Вперше в Дніпрі відбулося створення кейс-клубу. Надзвичайно приємно, що це відбулося саме на базі університету імені Альфреда Нобеля.

Зустріч 24 травня була присвячена практиці застосування інструментів, які є максимально корисними при аналізі кейсів, застосовуються в консалтингу, а саме модель Ісікави, “5 Why”, дерево проблем та рішень тощо.

Дякуємо к.е.н., доц. кафедри глобальної економіки Ользі Костянтинівні Котко за проведення цікавого та корисного заняття, викладачу кафедри англомовної прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов Грицкевич Поліні Сергіївні за допомогу в організації зустрічі.

У рамках Nobel Case Club в перспективі планується активна робота з бізнесом не лише області, а й національного рівня, участь в кейс-чемпіонатах, розвиток аналітичних навичок, навичок розв'язання проблем та ефективної презентації.

Якщо у вас виникли питання, або ви плануєте залучитися до роботи кейс клубу, будемо раді бачити в нашій ком’юніті.