Думка роботодавців: студенти та випускники Університету імені Альфреда Нобеля отримують знання та навички, які допомагають їм працевлаштовуватись до провідних компаній

Якість освіти в Університеті імені Альфреда Нобеля – пріоритетний напрям діяльності. На виконання вимог Закону України «Про вищу освіту» та європейських стандартів якості в Університеті імені Альфреда Нобеля запроваджено моніторинги, які дозволяють вирішувати завдання щодо підвищення рівня задоволеності стейкхолдерів – студентів, персоналу, роботодавців, суспільства, державних органів.

Один з інструментів моніторингу – анкетування кожної з зацікавлених сторін. Результати опитування роботодавців — учасників Ярмарку вакансій, яке відбулося в Університеті імені Альфреда Нобеля 27 листопада 2019 року, показали, що приватні ЗВО пропонують кращу підготовку фахівців, а Університет імені Альфреда Нобеля є лідером серед приватних закладів вищої освіти.

На думку опитаних, студенти та випускники Університету імені Альфреда Нобеля отримують знання та навички, які допомагають їм працевлаштовуватись до провідних компаній міста та країни.

Така висока оцінка діяльності Університету та позитивні відгуки можливі завдяки:

- створеній в Університеті інституційній структурі системи внутрішнього забезпечення якості;

- запровадженим процедурам та механізмам забезпечення якості освіти;

- залученим до освітнього процесу викладачам-практикам;

- постійному фідбеку з усіма стейкхолдерами;

- можливостям міжнародних стажувань та унікальній програмі «Семестр за кордоном».

Join the team of success!

Приєднуйся до команди успішних!

Розповісти