Диплом 2 ступеня Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт (Маркетинг)

22 квітня 2021 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася підсумкова науково-практична конференція II етапу Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Маркетинг. На Конкурс було подано 118 робіт від 133 авторів, які представили більше ніж 60 закладів вищої освіти, в тому числі й Університет імені Альфреда Нобеля, на базі якого відбувся конкурс.

Учасники під час захисту наукових робіт продемонстрували високий рівень підготовки, вміння давати обґрунтовані відповіді на проблемні питання членів галузевої конкурсної комісії, вести наукові дискусії.

Приємно, що Людмила Черниш, здобувачка освітньої програми магістратури "Маркетинг", 1 року навчання, отримала диплом 2 ступеня. Наукова робота була написана під керівництвом Ірини Всеволодівни Тараненко, д.е.н., проф., завідувача кафедри міжнародного маркетингу Університету імені Альфреда Нобеля.

Вітаємо з нагородою!

Бажаємо творчого натхнення і подальших успіхів!