Ексклюзивний вебінар з колористики «Емоційні секрети кольору та готельно-ресторанний сегмент» для студентів туристичного напрямку, готельно-ресторанного бізнесу від архітектора, дизайнера, художника і колориста Ольги Великородної

Онлайн-навчання має свої переваги. Це – відсутність кордонів, отже – безкрайні можливості для зустрічей з фахівцями з різних сфер, щоб збагатити навчальний процес, отримати найбільш актуальну інформацію, оцінку, поради, секрети. Ще одна дуже цікава зустріч відбулася шістнадцятого березня – до здобувачів 1 та 2 курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» завітала відомий у світі дизайнер, архітектор, колорист Ольга Великородна.

Ольга Великородна народилася у Дніпрі, є засновницею дитячої студії малювання "Тюбик", координатором літніх шкіл мистецтв в Америці та Європі, викладачем архітектурного Інституту, запрошеним художником численних художніх виставок по всьому світу та організатором міжнародних майстер-класів і акторкою.

Лекція відбулася в межах вивчення нашими здобувачами дисципліни «Маркетинг туристичних та готельно-ресторанних послуг», яку вивчають наші здобувачі. Теми першої лекції варіювалися від загальних положень колористики – в дуже цікавій інтерактивній формі завдань – до аналізу інтер’єрів, впливу вибору кольору в дизайні – зовнішньому та внутрішньому – на емоційний стан гостей.

Ольга Великородна розповіла про значення кольору в інтер’єрах та екстер’єрах готельно-ресторанних підприємств, про психофізіологічний вплив кольору на людину, про важливість використання колористики в створенні дизайну інтер’єрів готельно-ресторанних підприємств.

Отриманні знання здобувачі зможуть використати при вивченні дисциплін «Дизайн», «Проєктування об`єктів готельно-ресторанної індустрії», «Громадське будівництво».

[grid_column size="1]
[/grid_column]

Лекція зацікавила та викликала активність наших здобувачів, про що відмітила Ольга Великородна. Завжди легше працювати з залученою аудиторією!

Ця зустріч відбулася завдяки співпраці кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля та Центру Франкомовної підготовки.

Ця зустріч не була останньою – домовилися про цикл лекцій.

Наступна лекція Ольги Великородної призначена на 27 квітня.

Просимо охочих звертатися до кураторів:

Здобувачів програми «Туризм» – до доцента Бойко Любов Григорівни,

Здобувачів програми «Готельно-ресторанна справа» – до доцента Захарової Світлани Геннадіївни.

Також радимо зв’язатися з Центром франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля

Чекаємо!