Екскурсійні об’єкти біля Університету імені Альфреда Нобеля – дослідження під керівництвом Любов Бойко

Любов Бойко, доцент кафедри МТГРБІП, є почесним гідом Дніпра, співавтором програми підвищення кваліфікації гідів Дніпра - Першої міської школи гідів «Dnipro City Walks».

Любов Григорівна провела роботу зі добувачами магістерської програми «Туризм» в межах вивчення дисципліни «Екскурсознавство», яка була спрямована на вивчення туристичного потенціалу території навколо Університету імені Альфреда Нобеля, самого університету в межах виконання «Стратегії активізації туристичного потенціалу м.Дніпра на 2018-2027 роки», затвердженої Дніпровською міською радою VII скликання (протокол «17/27 від 06.12.2017). Така робота ведеться кафедрою разом з Комунальним підприємством «Агентство розвитку Дніпра».

Було розглянуто новий продукт – «Туристичну мапу Дніпра», яка знайшла свою форму вже восени 2020 року (https://www.reactor.com.ua/blog/7466/)

Було виявлено, що роботу команди «Реактор» можна і доцільно збагатити об’єктами, які знаходяться як в самому Університеті, так і навколо нього, адже в запропонованому проєкті на цій місцевості об’єктів небагато:

Магістри запропонували декілька перспективних тем для мініекскурсій, які могли б підвищити інтерес як мешканців міста Дніпро, так і гостей міста, до його історії, культури, надбань, та природи, адже місто Дніпро – перлина, яка ще потребує розкриття.

Було запропоновано продовжити розробляти тему в індивідуальних дослідницьких проєктах, екскурсіях, та запропонувати їх реалізацію (проведення) гідам – здобувачам бакалаврської програми.