Фахівці-практики підсилюють практичну складову навчальної програми

Здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету імені Альфреда Нобеля в рамках дисципліни «Основи підприємництва» набувають знань щодо організації бізнесу. Так, вивчаючи порядок реєстрації фізичної та юридичної особи, їх теоретичні знання були підкріплені практичним досвідом фахівців.

10 березня 2021 р. на лекції за темою «Організація підприємницької діяльності в Україні» зі здобувачами досвідом щодо її ведення поділилися фахівці у сфері нерухомості Логутенко Сергій – засновник ТОВ «Логутенко та партнери» й Корнет Катерина – фізична особа-підприємець.

Під час діалогу здобувачі запитували про критерії вибору певної сфери економічної діяльності, можливості розвитку бізнесу за різних стартових умов, специфіку побудови системи управління, способи утримання ніші діяльності, порядок ведення обліку бізнесу, особливості взаємовідносин в сегменті діяльності.

Поєднання теоретичних знань та практичного досвіду фахівців є важливим для формування навичок майбутнього підприємця.