«Фінансовий марафон: Focus on the Future» в Університеті імені Альфреда Нобеля продовжується

5 травня відбулося засідання студентського наукового клубу «Financial & Accounting Life» на тему «Впровадження інновацій у кредитну діяльність банків України», де нашим гостем був Олексій Вікторович Чорний, головний фахівець управління масових заставних кредитів головного офісу в Департаменті кредитування АТ КБ «ПриватБанк», випускник спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Олексій представив продовження досліджень, розпочатих під час переддипломної практики та написання кваліфікаційної роботи магістра. Поділився своїм досвідом навчання в нашому університеті, оскільки має не тільки фінансову, а і юридичну освіту.

Під час зустрічі виникла жвава дискусія між нинішніми магістрантами та вже дипломованим магістром щодо розвитку фінансового ринку України взагалі (тут прогнози Олексія виявилися дуже оптимістичними), щодо стану банківської системи та АТ КБ «ПриватБанк» зокрема, особливо про те, як змінилися його політика та корпоративна культура після націоналізації.

Багато питань стосувалося кар’єрного шляху Олексія, планів та мрій, а також особливостей сучасного кредитування: вплив змін облікової ставки НБУ, вартість та обсяги лізингу, можливості фінансування стартапів, форми та оцінка забезпечення кредитів, строки та ставки за іпотекою, інноваційність поведінкових скорингових моделей оцінки клієнтів, застосування штучного інтелекту і машинного навчання у кредитній діяльності та багато іншого.

Олексій також підтримав традицію нашого марафону, і його порадою студентам було не боятися починати «з низів», не боятися труднощів і впевнено рухатися уперед та вгору, навчаючись та набуваючи досвіду.

Дякуємо Олексію за цікаву розмову, щирі та ґрунтовні відповіді на питання учасників, і бажаємо здоров’я, задоволення від роботи та відпочинку!

А на нас чекає ще багато зустрічей, найближчі – з інвестиційним аналітиком, банкіром та головним бухгалтером!

Інвестуй свій час з користю!