Фінансисти та обліковці – учасники Ethics Challenge від CFA Society Ukraine

Вітаємо студенток II курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Облік і оподаткування»: Кузеванову Олену Вячеславівну (група ФБС-19), Псарьову Аліну Дмитрівну (група ФБС-19) та Федорову Валерію Романівну (група ОО-19) та їх наукового керівника Вареник В.М., к.е.н., доцента кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики з гідним результатом, які представляли Університет імені Альфреда Нобеля на конкурсі з вирішення етичних дилем - Ethics Challenge, проведений українською асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine.

Наступним кроком студентки проведуть засідання клубу «Accounting and Financial Life»? де запропонують студентам інших курсів вирішити кейс з етичної дилеми.

До зустрічі!