Generation gap? - Ні, не чули: про зустріч студентів 1 курсу "Готельно-ресторанна справа" та "Туризм" з Владиславом Позняковим, студентом 4 курсу спеціальності "туризм", нині — портьє в Axelhof Boutique Hotel, м .Дніпро

Відбулася зустріч здобувачів першого курсу спеціальностей Готельно-ресторанна справа та Туризм з Владом Позняковим. Влад має досвід роботи в готельному бізнесі: два стажування від Університету імені Альфреда Нобеля в Болгарії, після першого та другого курсів, трохи в Ostrov River Club, потім — в Premier Abri Hotel, м. Дніпро на посаді адміністратора, а зараз — портьє в Axelhof Boutique Hotel, м. Дніпро.

Влад розповів про роботу готельного бізнесу, готельного господарства, свій досвід у ньому, посадові обов'язки, про те, як сильно допомогло йому перше стажування у Болгарії, хоч посада була дуже скромною. Влад зізнався, що мріяв про кар'єру в індустрії гостинності, при цьому зазначив, що знань, отриманих на спеціальності "Туризм", йому було достатньо, щоб отримати всі базові речі про цю галузь, і вивчення двох іноземних мов стали у пригоді.

Влад зазначив, що, крім англійської, яку вивчав як першу іноземну мову з середньої школи, та німецької, яку вивчав як другу іноземну мову в університеті, володіє на розмовному рівні польською, і це є серйозною перевагою під час співбесіди на роботу в готельному бізнесі. Порадив першокурсникам вчити іноземні мови. Досвід, знання іноземних мов та вміння спілкуватись з людьми, дотримання певних вимог до зовнішності — це основні позиції, які можуть дати вам можливість отримати роботу в готельному бізнесі, сказав Владислав Позняков.

Крім того, Влад порадив студентам не суміщати роботу і навчання на першому курсі, щоб отримати всі базові знання в індустрії, а також дав цінні поради, як суміщати роботу та навчання, та виграти від цього.

Здобувачі та викладачі поставили Владу багато запитань, на які він відповів.

Ми дуже вдячні Владиславу за те, що поділився особистим досвідом в галузі, планами на майбутнє, і сподіваємося, що цей контакт першого та четвертого курсів став корисним для обох поколінь студентів та їх подальшого росту та адаптації першокурсників до навчання в університеті та розуміння поставлених цілей та кінцевого результату.

Пишаємося нашими студентами!