Готельєри вчаться від готельєрів онлайн: вебінар "Reikartz Hotel Group"

Студенти 2 та 3 курсів спеціальності "Готельно-ресторанна справа" 22 вересня 2020 року вже вдруге взяли участь у вебінарі, проведеному менеджером вищої ланки готельної мережі "Reikartz Hotel Group".

Цього разу темою вебінару були "Принципи роботи сучасної готельної мережі на прикладі Reikartz Hotel Group".
Вебінар провела Директор з корпоративної культури Ольга Дяченко.

Аудиторія 3106 не змогла прийняти всіх охочих (їх було понад 100), деякі студенти брали участь у роботі вебінару онлайн.
В рамках дисциплін "Технологія готельної справи", "Організація готельної справи", "Менеджмент туризму та готельно-ресторанного бізнесу" здобувачі дізналися багато цікавого від практика з великим досвідом про форми обслуговування в мережевих готелях, організацію роботи служб, корпоративну культуру та розвиток персоналу.

Вебінар проходив в режимі діалогу, в якому мав змогу взяти участь кожен здобувач. Такий вебінар від самої великої готельної мережі України – дійсно велика допомога до теоретичного навчання.

Дякуємо нашим партнерам та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!