Готельно-ресторанна справа: цікаво про головне

Кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки з цього навчального року залучила до роботи в університеті декілька практиків туристичного бізнесу та індустрії гостинності.

Так, вже сьомого вересня студенти 3 курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа" розпочали вивчати курс "Організація готельно-ресторанного бізнесу: організація ресторанного та готельного господарства" з Ганною Ігорівною Колєдою, начальником відділу туризму та брендінгу комунального підприємства "Агентство розвитку Дніпра", яка, до того ж має повну вищу освіту яз з туризму, так і готельної справи.

Курс розпочався цікаво — з тренінгових завдань за Peter Skillman, потім — постановка цілей та завдань для командної та індивідуальної роботи.

Наше завдання — опанувати теоретичним матеріалом через практику, власні дослідження.

В курсі планується неодноразове відвідування підприємств готельного та ресторанного бізнесу, їх аналіз, презентація власних проєктів.

Попереду багато практики та командної роботи. Щасти!