Готуємося до нових наукових перемог!

Розпочинається новий навчальний рік з планами щодо науково-дослідних студентських досліджень.

Щорічно здобувачі вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету Альфреда Нобеля беруть участь у національних конкурсах за різними науковими напрямами та здобувають перемогу!

Попри карантинні обмеження 2019/2020 навчального року, студенти кафедри показали високий рівень своєї творчості.

Маємо наукові перемоги:

диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (м. Одеса);

диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі» (м. Харків);

диплом II ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» (м. Житомир).

Грамотами відзначено інноваційні пропозиції учасників конкурсів.

Тож є до чого прагнути!