На кафедрі міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки в Університеті імені Альфреда Нобеля 25 березня 2021 р. відбулася І Міжнародна конференція здобувачів та молодих вчених «Розвиток туристичної галузі та індустрії гостинності: проблеми, перспективи, конкурентоздатність».

Конференцію відкрили ректор Університету імені Альфреда Нобеля доктор економічних наук, Холод Сергій Борисович, та проректор з якості вищої освіти, кандидат економічних наук, Шкура Ірина Сергіївна.

Конференція отримала вітання від наших партнерів з-за кордону:

• ROSTOM BERIDZE, Professor of Tourism, Dean of Tourism Faculty, Batumi Shota Rustaveli State University, Georgia
  • ANNA ŠENKOVA, Vedusha katedri turizma ta hotel manažemntu na Prešovski Univerziti, Slovakia
  • VERONIKA JENIKOVA, Ekonomicka Univerzita Bratislava, Katedra manažmentu, Slovakia
  • GODERDZI SHANIDZE, Doctor of Business and Management, Associate Professor, Head of Business Administration Department at Akaki Tsereteli State University, Georgia
  • EUGEN LABANIČ, Direktor Muzea Košice, Slovakia

В конференції взяли участь понад 200 представників з 19 міст України (Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Кам'янець-Подільський, Кам’янське, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Подільськ, Суми, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький, Черкаси) а також наші шановні гості, яких через обмеження, зумовлені пандемією, ми вітали онлайн — студенти та викладачі.

Пошукувачі та науковці з 11 країн світу:

• Гана (Республіка Гана)
  • Грузія (Сакартвело)
  • Демократична Республіка Конго
  • Зімбабве (Республіка Зімбабве)
  • Королівство Марокко
  • Словацька Республіка
  • Туніська Республіка
  • Турецька Республіка
  • Федеративна Республіка Нігерія
  • Федеративна Республіка Німеччина
  • Башкортостан (РФ)

З них - 25 кандидатів наук та 2 доктори наук.

Учасники конференції з 37 навчальних закладів і навіть з Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького, сектор “Музей-заповідник “Підгорецький замок".

Вінниця

• Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
  • Вінницький кооперативний інститут

Дніпро

• Університет імені Альфреда Нобеля
  • Університет митної справи та фінансів

Запоріжжя

• Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький гуманітарний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка»
  • КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР
  • Національний університет «Запорізька Політехніка»

Кам'янець-Подільський

• ДВНЗ Кам’янець-Подільський індустріальний коледж

Кам’янське

• Відокремлений структурний підрозділ "Техніко-економічний фаховий коледж Дніпровського державного технічного університету"

Київ

• Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління
  • Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАНУ
  • Київський державний коледж туризму та готельного господарства
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України, Навчально-науковий інститут неперервної освіти і туризму
  • Національний університет фізичного виховання і спорту
  • Національний університет харчових технологій

Кривий Ріг

• Донецький національний університет економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

Луцьк

• Луцький національний технічний університет

Львів

• Львівська національна галерея мистецтв ім. Б.Г. Возницького, сектор “Музей-заповідник “Підгорецький замок"
  • Львівський національний аграрний університет

Мелітополь

• Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Миколаїв

• Миколаївський національний аграрний університет

Одеса

• Одеська державна академія будівництва та архітектури
  • Одеська національна академія харчових технологій
  • Одеський національний економічний університет
  • Одеський національний морський університет

Подільськ

• Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

Суми

• Національний університет харчових технологій

Тернопіль

• Західноукраїнський національний університет
  • Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

Умань

• Уманський національний університет садівництва

Харків

• Український державний університет залізничного транспорту
  • Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Хмельницький

• Відокремлений структурний підрозділ «Хмельницький торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету»
  • Хмельницький національний університет

Черкаси

• Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова

Уфа, Башкортостан (РФ)

• Башкирский государственный університет

Prešov, Slovakia

• University of Prešov, Faculty of Management, Prešov, Slovakia

представили дослідження щодо актуальних проблем теорії, практики та перспектив розвитку сучасного міжнародного туризму, організації, функціонування й підвищення ефективності туристичної галузі та забезпечення конкурентоспроможності туристичних продуктів.

За матеріалами роботи конференції сформовано збірник тез доповідей українською, англійською, та російською мовами (завантажити).

До нових зустрічей!