2 квітня 2021 року пройшла II Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та науковців «Сучасна вища освіта: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень», ініціатором та організатором якої виступили кафедра інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи і кафедра прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов Університету імені Альфреда Нобеля.

У зв’язку з обмеженнями в умовах пандемії, організаторами конференції було прийнято рішення щодо проведення конференції в онлайн форматі через платформу Zoom.

У конференції взяли участь студенти, аспіранти, викладачі та науковці з 33 університетів України, Австрії, США, Німеччини. Усього було представлено 70 доповідей.