Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

III Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи сучасного розвитку фінансів, обліку та банківської діяльності» відбулася онлайн

01 квітня 2020 р. онлайн проведено III Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми і перспективи сучасного розвитку фінансів, обліку та банківської діяльності», організовану кафедрою фінансової аналітики та міжнародного аудиту Університету імені Альфреда Нобеля.

До оргкомітету конференції надійшло 91 тези доповідей, представлених науковцями з різних навчальних закладів та організацій України та закордоння.

Із вступним словом до учасників конференції звернулася Вареник Вікторія Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри фінансової аналітики та міжнародного аудиту Університету імені Альфреда Нобеля, яка також представила на пленарному засіданні доповідь щодо сучасного стану розвитку фінансових технологій та прогнозів на майбутнє.

Також до учасників звернулася Болгар Тетяна Миколаївна, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, професор кафедри фінансової аналітики та міжнародного аудиту, яка зауважила необхідність та актуальність цього заходу, підкресливши важливість спілкування та розвитку наукової думки, обміну досвідом і досягненнями, що дає можливість реалізувати наукові напрацювання у подальших дослідженнях та практичній діяльності.

У роботі конференції взяли участь науковці, аспіранти, студенти з провідних вищих навчальних закладів України та закордоння: Академії економічних наук України, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Миколаївського національного аграрного університету, Одеського національного економічного університету, Державного університету технологій та економіки (Польща), Університету економіки, Тель-Авів (Ізраїль), Сучасного коледжу бізнесу та науки (Оман), Башкирського державного університету (Башкирія), Білоруського Державного університету транспорту (Білорусь), УО «Білоруська державна сільськогосподарська академія» (Білорусь).

Доповіді учасників пленарного засідання були присвячені дослідженню проблемних питань:

- врахування чинників впливу при розробці фінансової стратегії вітчизняних підприємств;

- історичний розвиток фінансів;

- оцінка діяльності малого будівельного підприємства у сучасних умовах господарювання;

- аналіз ліквідності ТОВ «КК «Агроцентр-Україна»;

- вертикальний та горизонтальний аналіз активів АТ «Ощадбанк»;

- необхідність аналізу рентабельності приватного підприємства;

- аналіз показників ліквідності АТ «Державний ощадний банк України»;

- аналіз конкурентних переваг ПП «ТрейдПак»;

- аналіз фінансової стійкості АТ «Державний ощадний банк України».

Оргкомітет III Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи сучасного розвитку фінансів, обліку та банківської діяльності» дякує учасникам за плідну роботу, сподівається на подальшу творчу співпрацю та бажає наукового зростання!

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57