Інтегроване заняття на практиці

У рамках заходів осіннього лекторіуму від практиків на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда було проведено інтегроване заняття на Фермерському господарстві «Відродження». Для здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з метою забезпечення єдиного уявлення про основи підприємництва, організацію виробничих процесів, економіку підприємства, технологію продажів, якість харчових продуктів в комплексі керівником господарства Ярмолюком Іваном Савичем та викладачами кафедри представлено повний цикл функціонування господарюючого в аграрній сфері суб’єкта.

Здобувачі на практиці ознайомилися з процесами ведення бізнесу з вирощування фруктів від відтворення рослин, вирощування плодів, збору, зберігання до реалізації з обґрунтуванням економічної ефективності кожного. Вони побували на яблуневих, сливових, черешневих, абрикосових плантаціях, прослухали інформацію про помологію, «таємниці» вирощування якісних плодів, строки їх збору, умови зберігання на складах, а також багато інших відомостей, що сформувало бачення взаємозв’язку між матеріалом з різних дисциплін та практикою його застосування.

Вільна частина заняття – це дегустація фруктів прямо з дерева. Скуштувати сливи й абрикоси у жовтні – незабутнє враження для учасників практикуму.

Таке заняття, де поєднується навчання з практикою, не тільки знайомство з власниками бізнесу, що досягли успіху й поділилася досвідом з підприємництва, а й формування уявлень про комплексність бізнесових процесів та власних висновків щодо майбутньої професії та свого місця на ринку праці.

Дякуємо спікеру заняття за корисні, практичні й незабутні уроки!