Інтерналізація: досвід і можливості партнерства

Викладачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля взяли участь у практикумі «Інтернаціоналізація закладів освіти як обов’язкова передумова успішної грантової діяльності», що проводився Центрально Європейською Академією навчань та сертифікації (CEASC) й ГО «Асоціація проєктних менеджерів України».

Триденні заняття з тренерами Оксаною Заморою і Миколою Смолінським дозволили більш глибоко ознайомитися з особливостями партнерства та грантової діяльності ЗВО на міжнародному рівні.

До обговорення було запропоновано:

• Стратегія інтернаціоналізації університету та її принципи;
  • Розвиток міжнародної співпраці університету;
  • Міжнародний імідж університету;
  • Внутрішня корпоративна філософія та якість середовища;
  • Партнери: міжнародні утворення та бізнес як ключ до широких можливостей;
  • Академічна мобільність студентів та викладачів;
  • Розвиток грантової діяльності: філософія та практичні шляхи. Закордонний досвід;
  • ISO та сертифікація.

Заняття у форматі інтерактивності були цікавими й корисними для розуміння інтернаціоналізації для розвитку ЗВО і включення в цей процес кожного викладача.