IV обласний турнір з основ підприємництва «PRO БІЗНЕС»

5 грудня 2019 р. на базі Університету імені Альфреда Нобеля за інформаційної підтримки Департаменту маркетингу пройшов IV обласний турнір з основ підприємництва «PRO БІЗНЕС».

Метою турніру є популяризація та поглиблення знань щодо основ підприємництва, торгівлі й біржової діяльності, прав споживачів, знань торговельних марок, асортименту товарів, маркування і реклами, а також формування навичок самостійної роботи над заданою проблематикою.

У змаганні взяли участь 9 команд зі шкіл м. Дніпра, м. Кам’янського та м. Новомосковська, а саме:

• команда «Піраміда» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 19» Дніпровської міської ради,
  • команда «Дніпряни» комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 28» Дніпровської міської ради,
  • команда «Ad Astra» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 2» Дніпровської міської ради,
  • команда «Business Sharks» комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов» Дніпровської міської ради,
  • команда «IQ-капітал» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 35» Кам’янської міської ради,
  • команда «Акули бізнесу» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 18» Кам’янської міської ради,
  • команда «Фортуна» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 7» Кам’янської міської ради,
  • команда «Диво» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 15 I-III ступенів» Новомосковської міської ради,
  • команда «ТОР» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 6 I-III ступенів» Новомосковської міської ради.

Програма турніру «PRO БІЗНЕС» передбачала чотири конкурсні завдання:

1. Творча презентація команди.
2. Конкурс «Розумний споживач».
3. Бліц-опитування.
4. Конкурс «Аукціон».

Конкурси оцінювалися за 100-бальною шкалою, кожна команда могла одержати максимум 400 балів.

Турнір розпочався з привітального слова д.ю.н., професора Сергія Валерійовича Пєткова, першого проректора Університету імені Альфреда Нобеля.

Оцінка конкурсів проводилася неупередженими членами журі, до складу якого увійшли студенти, випускники та професорсько-викладацький склад кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля.
Команди дуже відповідально підійшли до підготовки до Турніру та показали відмінний результат! Зал бурхливо аплодував та підтримував команди.

Переможцем IV обласного турніру з основ підприємництва «PRO БІЗНЕС» стала команда «Business Sharks» комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов» Дніпровської міської ради (1 перше місце). Переможці були нагороджені Дипломом І ступеня та сертифікатами на право 10% знижки в оплаті за перший рік навчання у разі, якщо вони вступають на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також подарунками від Університету імені Альфреда Нобеля та спонсорів Турніру.

Друге місце посіла команда «Дніпряни» комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 28» Дніпровської міської ради. За 2 місце команда отримала Дипломом II ступеня та сертифікати на право 7% знижки в оплаті за перший рік навчання у разі, якщо переможці вступають до Університету імені Альфреда Нобеля на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та подарунки.

Третє місце зайняла команда «Піраміда» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 19» Дніпровської міської ради, яка була нагороджена Дипломом III ступеня і сертифікатами на право 5% знижки в оплаті за перший рік навчання у разі, якщо переможці вступають до Університету імені Альфреда Нобеля на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та подарунками.

Інші команди були нагороджені заохочувальними дипломами, а також всі учасники Турніру отримали відповідні сертифікати та подарунки від спонсорів.

Турнір пройшов у творчій та комфортній атмосфері, школярі сповна розкрили свій талант, показали свої знання, успішно відповіли на питання бліц-опитування та яскраво представили свій товар на конкурсі «Аукціон».
Щиро дякуємо керівництву шкіл та вчителям за активну участь ваших команд на нашому Турнірі!

Тож, до зустрічі на наступному V турнірі з основ підприємництва!!!

Розповісти