Кафедра міжнародного маркетингу розпочала роботу за проєктом Еразмус+ Модуль Жан Моне

У жовтні поточного року команда кафедри міжнародного маркетингу в складі проф., д.е.н. Ірини Тараненко, доц., к.п.н. Ганни Щолокової, доц., д.е.н. Анастасії Мостової розпочала роботу з реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне «Стратегії Європейського Союзу, спрямовані на зростання, конкурентоспроможність і добробут –викладання на освітніх програмах Університету імені Альфреда Нобеля».

Напрям «Жан Моне» (Jean Monnet) програми Європейського Союзу Еразмус+ спрямований на розширення знань про процеси європейської інтеграції через викладання і дослідження тем, пов'язаних з політикою, економікою та законодавством Європейського Союзу, а також відносинами ЄС з іншими країнами та регіонами світу. Основне завдання – привнесення європейського виміру до систем вищої освіти. Національний Еразмус+ офіс в Україні https://erasmusplus.org.ua/ у співпраці з Представництвом ЄС забезпечує інформування, допомогу та підтримку реалізації проєктів Еразмус+за напрямом «Жан Моне» у сферах вищої освіти, професійного розвитку, молоді та спорту в Україні.

Основними видами діяльності за напрямом «Жан Моне» є такі:

• Модулі (Jean Monnet Module);
  • Кафедри (Jean Monnet Chair);
  • Центри досконалості (Centre of Excellence);
  • Мережі (Jean Monnet networks (in higher education).

Одним з видів проєктів «Жан Моне» є «Модулі Жан Моне» – навчальні проєкти, спрямовані на розробку навчальних курсів з проблем Європейського Союзу у закладах вищої освіти. У таких проєктах можуть брати участь ЗВО всього світу.

Проєкт кафедри міжнародного маркетингу розрахований на три роки. Викладачі запропонують студентам лекційні курси, практичні заняття, також передбачено розробку індивідуальних завдань. Після успішного закінчення студенти отримають сертифікати учасника проєкту «Модуль Жан Моне» програми Еразмус+ про вивчення і складання відповідного навчального курсу (модулю).