Кафедра вітає переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

21 квітня 2021 р. у Поліському національному університеті в форматі Zoom-конференції відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу».

За результатами Підсумкової науково-практичної конференції Диплом II ступеня здобула здобувач 3 курсу кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля Бушмакіу Олександра (науковий керівник к.т.н., доц. Орлова В.М.).

Вітаємо Олександру, пишаємося її здобутками, бажаємо і надалі успіхів у всіх планах та починаннях, натхнення і здійснення мрій!

Щиро дякуємо оргкомітету Поліського національного університету (м. Житомир) за проведення Конкурсу в складних умовах коронапандемії!