Кар'єра у сфері міжнародної логістики!

Для здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету імені Альфреда Нобеля продовжуються заходи Осіннього лекторіуму від практиків.

Марина Розум, HR manager міжнародної компанії HedgeHog, провела лекцію «Кар’єра у сфері міжнародної логістики». Зважаючи на професійне спрямування «Підприємництво і комерційна логістика», яке здобувають студенти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва, така лекція була актуальною. Поряд з питаннями щодо плюсів та мінусів посади логіста; soft та hard skills, якими має володіти випускник для подальшої кар’єри логіста обговорювалися проблеми й перспективи транспортної логістики на міжнародному ринку та сучасні технології в логістиці.

Осінній лекторіум для здобувачів освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» триває!