Колесо балансу успішного менеджера або «Менеджмент» як початок твого успіху

Сьогодні студенти спеціальності «Менеджмент» Університету імені Альфреда Нобеля в рамках проведення «Тижня менеджменту» також зустрічалися з нашою випускницею 2007 року, Іриною Петришиною, керівником відділу зовнішньоекономічної діяльності підприємства WestTrading Company, яка за ці 12 років після випуску встигла зробити дивовижну кар’єру. Своє перше робоче місце вона знайшла ще навчаючись на 4-му курсі, що до речі є типовою ситуацією для студентів Університету Альфреда Нобеля, де не тільки дають якісні знання, котрі є запорукою професійного успіху, але й чудово налагоджено співпрацю з роботодавцями, які зацікавлені в отримані сучасних фахівців.

Наразі, як стверджує Ірина, їй не тільки вдалося знайти роботу власної мрії, але й досягнути гармонії та балансу у житті. Захоплені таким прикладом студенти навіть встигли побудувати власне колесо балансу та виявити власні життєві орієнтири.

Але на зустрічі не тільки порушувалися такі філософські питання, навпаки студенти дізналися багато цікавого про особливості організації експорту продукції та небезпеки, що можуть чекати на цьому шляху, про те як буває складно вести переговори та домовлятися у форматі Win/Win, отримали експрес-майстер-клас як проходити співбесіди й чому важливо знати сферу діяльності компанії, до якої намагаєшся влаштуватися на роботу, на яскравому прикладі зрозуміли, що від помилок ніхто не застрахований. Також мова йшла про роль електронних комунікацій, соціальної мережі LinkedIn й систем керування стосунками з клієнтами (CRM), котру, між іншим, Ірина опанувала ще під час навчання в Університеті.

Студенти були дуже зацікавлені й майже пів години ставили дуже конкретні запитання, а завершили ми на дуже мотивувальному заклику, що найголовніше – встановлювати та відстоювати власні правила в житті, буди фізично активним для підвищення працездатності та витривалості, й не робити роботи яку не любиш.