Кордони закриті, а ми подорожуємо онлайн у США з НБУ

Протягом трьох днів студенти та викладачі кафедри фінансової аналітики та міжнародного аудиту здійснили неймовірну віртуальну подорож Сполученими Штатами завдяки Національному банку України: ми побували в університеті Дюка (Північна Кароліна), в Університеті Іллінойсу, в Аризонському державному університеті.

Як таке могло відбутися?..

У понеділок ми слухали Девіда Бергера (David Berger), доцента Університету Дюка з лекцією "Як працює монетарна політика на практиці для домогосподарств?". Інтереси Девіда — грошова економіка, вплив стану ринку житла на макроекономіку, працю та фінанси.

У вівторок завітали до Давіде Фурчері (Davide Furceri), доктора наук з університету Іллінойсу, заступника начальника відділу досліджень МВФ, на лекцію "Світовий індекс невизначеності". Інтереси Давіде — державні фінанси, міжнародна макроекономіка та структурні реформи.

У середу подивилися доповідь Барта Хобійна (Bart Hobijn), професора Аризонського державного університету на тему "Коливання заробітної плати протягом ділового циклу". Інтереси Барта — технологічний прогрес та економічне зростання, вимірювання цін та динаміка ринку праці.

Звісно, було складно – спілкування відбувалося англійською. Але ми трохи «підтягнули» аудіювання, а діаграми та графіки були надзвичайно інформативними, насиченими, цікавими й зрозумілими.