Квест серед школярів «Якщо податкова на порозі»

27 листопада 2019 р. кафедрою міжнародних фінансів, обліку та оподаткування проведено квест «Якщо податкова на порозі» серед школярів 10 та 11 класів, який проводила к.е.н., доцент Вареник В. М.

Заняття проходило в нестандартній для школярів формі. Їм були надані поради від практиків стосовно податкових перевірок і перевірок Держпраці. За результатами отриманої інформації школярам необхідно було виконати завдання квесту, для розв’язання якого потрібно було перевірити документи, знайти помилки, провести розрахунки та прийти до фінішу без виплати штрафів.

Змагання відбувалося між двома командами 10 класу та 11 класу. Школярі показали фінансові skills, зокрема: уважність, вміння швидко рахувати й аналізувати.

Розповісти