Літня школа – 2021

Стало традицією для здобувачів вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля підвищувати рівень своїх знань в літніх школах.

Протягом тижня у липні 2021 р. студенти стануть слухачами Міжнародної Літньої Школи «Логістика та маркетинг: ринкові інновації», що проходитиме в онлайн-форматі.

Студенти 4 європейських університетів з України та Польщі на базі Львівської політехніки прослухають інтерактивні лекції з логістики, інтернет-торгівлі, цифрового маркетингу, візьмуть участь у пізнавальній вікторині про когнітивні упередження та прийняття рішень, стануть учасниками фантастичної екскурсії по незнайомому Львову та інших цікавих івентів.

Спілкування англійською та онлайн формат додають щоденним зустрічам відмінностей та переваг.