Літня школа: результати, враження

Здобувачі вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля успішно закінчили заняття у Міжнародній літній школі 2021, що проходили на базі Львівської Політехніки.

Насичена тижнева програма, креативні спікери з Європи та України, сучасні технології взаємодії та навчання залишили яскраве і незабутнє враження у кожного учасника.

Ефективність логістичних систем, стратегії їх розвитку, аналіз транспортної складової на сучасних прикладах, прийняття рішень в умовах невизначеності середовища, питання поведінкового маркетингу в умовах пандемії – такі питання обговорювали у форматі мозкового штурму або дискусії з обов'язковою щоденною спортивною паузою.

Дякуємо організаторам, спікерам, усім учасникам за натхнення та позитивний настрій!!!