Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Літня Школа “Кращі практики організації міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх програм в Україні”

7 липня 2021 р. команда Університету імені Альфреда Нобеля взяла участь у роботі Літньої школи «Кращі практики організації міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх і освітньо-наукових програм в Україні», що була організована ГО «Інноваційний університет» та Міжнародним фондом досліджень освітньої політики й стартувала в м. Одесі. Робота Літньої школи була присвячена кращим практикам імплементації та проблемам розвитку міждисциплінарної вищої освіти в Україні. В дискусії щодо особливостей впровадження міждисциплінарних освітніх програм взяли участь представники близько 20 вищих навчальних закладів України.

Спікерами від Університету імені Альфреда Нобеля виступили проректор із забезпечення якості вищої освіти к.е.н., доц. Ірина Шкура, проректор з наукової діяльності д.ф.н., проф. Анна Степанова, доцент кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики к.е.н., доц. Зоя Пестовська.

Ірина Шкура розповіла про практики Університету імені Альфреда Нобеля у запровадженні та реалізації міждисциплінарних освітніх програм, форми та види міждисциплінарності освітнього процесу в УАН.

Доповідь Анни Степанової була присвячена особливостям процесу розробки та впровадження міждисциплінарних освітніх програм «Мова та література (англійська). Мас-медіа технології» (бакалавр) та «Мова та література (англійська). Медіакомунікації у міжнародних відносинах» (магістр) як пошуку шляхів підвищення конкурентоспроможності здобувачів.

Результати запровадження та реалізації міждисциплінарної програми «Інноваційні фінанси: цифрові технології» обґрунтувала Зоя Пестовська.

Доповіді представників Університету імені Альфреда Нобеля щодо запровадження міждисциплінарних освітніх програм викликали інтерес колег і плідну дискусію, під час якої відбувся обмін досвідом.

Команда Університету імені Альфреда Нобеля висловлює щиру вдячність координаторам роботи Літньої школи за відмінну організацію, гостинність та створення дружньої атмосфери заходу.


Читають також:

Відкриття Літньої школи

Наші «Інноваційні фінанси» – в Одесі!

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57