Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Ліцеїстам ДОЛІФМП – про тенденції туризму та індустрії гостинності: гібридна взаємодія

Цікавою була онлайн зустріч доцента Галини М'ясоїд кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля з ліцеїстами КЗО "Дніпропетровський обласний ліцей – інтернат фізико-математичного профілю" (ДОЛІФМП), м.Дніпро, в межах програми Університет імені Альфреда Нобеля "Стань студентом на один день" 25 лютого 2021.

Говорили англійською про сучасні тенденції туризму та індустрії гостинності, ставили одне одному запитання, аналізували власний досвід подорожей та... перевірили себе на уважність за допомогою онлайн гри на платформі Kahoot. Тепер маємо Топ 3 найуважніших ліцеїсти!

Чому взаємодія гібридна? Тому, що сьогодні як студенти всіх рівнів, так і викладачі повинні бути настільки гнучкими, щоб налагоджувати взаємодію та організовувати освітній процес паралельно у двох площинах – онлайн та офлайн.

Так було і під час зустрічі доцента кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля Галини М’ясоїд з ліцеїстами ДОЛІМФ.

Граємо в Kahoot:

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57