Майстер-клас "Підготовка здобувачів до презентації результатів наукових досліджень"

04.03.2020 відбувся майстер-клас канд. політ. наук, доцента кафедри міжнародних економічних відносин та економічної теорії Ключника Р.М. на тему "Підготовка здобувачів до презентації результатів наукових досліджень". Викладач наочно продемонстрував знання техніки та методології моніторингу медіа у процесі підготовки здобувачів, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Політологія», до презентації наукових досліджень. Завдяки цікавій подачі матеріалу, активній участі у дискусії та професійній презентації здобувачами власних аналітичних доробок, мету заняття було досягнуто.

Департамент дидактики вдячний канд. політ. наук, доценту Ключнику Р.М. за професіоналізм, а здобувачам гр. ПЛT-18 за активну участь. Далі буде…

Розповісти