Майстер-клас: «Сучасні мотиваційні підходи в управлінні» (онлайн)

Приємним завершенням Тижня менеджменту в Університеті імені Альфреда Нобеля став Майстер-клас: «Сучасні мотиваційні підходи в управлінні» який провела для здобувачів магістерської програми «Менеджмент» Валентина Гарбузюк, яка є кризовим менеджером, бізнес – консультантом та коучем.

Пані Валентина поділилася кейсами зі свого 17 річного досвіду на управлінських посадах, які пов’язані з проблеми мотивації співробітників у різних сферах бізнесу, банківській сфері та ритейлі, розкрила секрети побудови дієвих систем мотиваційних програм. Під час зустрічі учасники обговорили проблеми організації роботи команд з різними особистими мотиваторами, а також компетентності необхідні сучасному керівнику для формування ефективної команди (емоційний інтелект, креативне мислення, емпатію). Спікер звернула особливу увагу на важливість команди. На думку Валентини, WOW ефект, який є необхідним бізнесу сьогодні, можливий тільки з Командою!

Валентина підтвердила, що керівник повинен бути лідером! Власна позиція керівника, його особистість відіграє надзвичайно важливу роль у формуванні атмосфери у колективі та корпоративної культури. «В житті — немає нічого неможливого, все залежить від бажання!», - підкреслила наш експерт.

Ми дуже вдячні пані Валентині за цікаві приклади, практичні поради та корисні рекомендації!

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Кафедра інноваційного менеджменту та міжнародної логістики