Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Майстер-клас від закордонного спікера для магістрів

9 листопада 2020 р. магістри освітньої програми «Міжнародні економічні відносини» (англомовна програма) у рамках вивчення дисциплін «Управління міжнародними проєктами» (доц. Шкура І.С.) отримали чудову можливість опанувати навички оцінки інвестиційних проєктів з використанням MS Excel.

Майстер-клас було проведено запрошеним спікером, кандидатом економічних наук, доцентом Modern College of Business and Science (Оман) Чорною Оксаною. Сфера наукових інтересів Пані Оксани – застосування математичних методів в економіці.

Спікером було зроблено акцент на особливостях та перевагах автоматизованого розрахунку показників ефективності інвестиційних проєктів (NPV, PI, IRR, MIRR). Головна перевага застосування MS Excel полягає в економії часу на розрахунки та їх точність за умов розуміння сутності показників. Здобувачі мали можливість поставити питання Пані Оксані не тільки стосовно інвестиційних проєктів, а також дізнатися про специфіку здобуття вищої освіти в Омані та отримати поради щодо успішного будування кар’єри у глобалізованому світі.

Кафедра глобальної економіки щиро вдячна к.е.н., доц. Чорній Оксані за проведений майстер-клас та сподівається на подальшу плідну співпрацю!

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52