Майстерка для викладачів ділової іноземної мови від Галини М’ясоїд: to ZOOM or not to ZOOM?

У відповідь на запити сьогодення Галина М’ясоїд, кандидат педагогічних наук, доцент організувала майстерку для викладачів Університету імені Альфреда Нобеля «Можливості платформи ZOOM для проведення занять з ділової іноземної мови», узагальнивши власний досвід активного користування цією платформою зі здобувачами всіх курсів та різних рівнів іншомовної компетентності.

На майстеркласі йшлося про використання можливостей саме онлайн платформи ZOOM, які збагачують методичний інструментарій викладача іноземної мови, зокрема, ділової іноземної мови, але не обмежуються викладанням мов. Доцент Галина М’ясоїд підкреслила, що методика навчання іноземних мов не змінюється через онлайн та змішане навчання, але інструментарій різних онлайн-платформ та доступність необмежних ресурсів можуть її значно збагатити. Наприклад, йшлося про організацію фронтальної, групової та парної роботи, роботу з кейсами, можливості підвищити автономність студентів, інтегрування в процес навчання онлайн ресурсів, а також використання певних інструментів, як-от анотування, чат, спільна дошка, опитування тощо. Було наведено приклади оцінювання онлайн, можливості працювати синхронно та асинхронно з платформами ZOOM та Google classroom.

Ілюстраціями до всіх порад та прийомів були скріншоти занять доцента Галини М’ясоїд та фрагменти відеозаписів, які щонайвигідніше демонстрували широкі можливості платформи ZOOM для проведення занять з ділової іноземної мови.

Учасники семінару обговорили можливості використання інструментів платформи ZOOM для розв'язання інших методичних питань та під час навчання інших предметів.

У випадку, якщо вас зацікавила ця тема, можна звернутися до Галини М’ясоїд, доцента кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля. Постійно підвищуючи свій професійний рівень, Галина М’ясоїд щорічно проводить майстерки та воркшопи з навчання іноземних мов, медіаграмотності тощо для науково-педагогічних працівників університету. Останнє отримане визнання проходження такого курсу є бейдж American English LIVE: Teacher Development Series9, Session 5 “Superpowering Your Lecture: Activities to Engage Learners and gather Feedback” від листопада 2020 року.