Майстер-клас у форматі ZOOM з Ольгою Скляр на тему: «Створення привабливого візуального контенту в Instagram»

8 жовтня у форматі ZOOM відбувся майстер-клас для студентів-маркетологів 3 та 4 курсів на тему "Створення привабливого візуального контенту в Instagram" з Ольгою Скляр, автором і тренером блоку «Мобільна фотографія для Instagram” в Академії IMT.

На майстер-класі було розглянуто принципи створення контенту, приклади успішних профілів, тренди візуального контенту в Instagram, Snapseed, Lightroom, прийоми обробки фото.

Щиро вдячні організаторам майстер-класу Олександру Мілютіну та Ользі Скляр за цікавий матеріал та його оригінальну подачу, цінні поради для майбутніх фахівців-маркетологів. До нових зустрічей!