Майстер-клас від Ксенії Скрипник, Front Office Manager Axelhof Boutique Hotel, для здобувачів спеціальностей "Готельно-ресторанна справа" та "Туризм"

У суботу 14 листопада до студентів 2 курсу спеціальностей Туризм та Готельно-ресторанна справа завітала Front Office Manager Axelhof Boutique Hotel Ксенія Скрипник.

В рамках дисципліни "Менеджмент Туризму та Готельно-ресторанного бізнесу" вона провела майстер-клас за темою "Управління персоналом в бутік-готелі".

Хоч це був вихідний день, студенти виявили великий інтерес. Ксенія розповіла, що таке бутік-готель, які вимоги висуваються до персоналу висококласного готелю, які методи управління застосовуються до нього. Зустріч пройшла в формі діалогу – студентів цікавило, як підбирається, навчається персонал, які тренінги проводяться в готелі, які методи пошуку та добору існують. Дуже вдячні Ксенії за те, що вона поділилась деякими таємничками, фішками своєї роботи.

Час зустрічі плинув дуже швидко. Сподіваємось на майбутню співпрацю!