Медіа. Навички та знання які змінять уявлення про світ і себе

В Університеті імені Альфреда Нобеля є можливість відвідувати унікальні курси та спілкуватися з практиками. Ось наприклад медіа курс від «1+1 Media» «Навички та знання, які змінять уявлення про світ» з працівниками холдингу у ролі викладачів, який тривав з жовтня 2019 до лютого 2020 за участі вищої школи «Media and Production» та маркетингової агенції «Faberge». Всі здобувачі отримають відповідний запис у своєму додатку до диплома про вищу освіту про цей курс і не має значення чи вони представляли освітню програму «Політологія», «Маркетинг» чи «Філологія». Такі знання та навички потрібні кожному, що й мотивувало здобувачів Університету записатися та відвідувати заняття.

Впродовж навчання на курсі здобувачі дізналися стільки всього цікавого, а також навчилися:

- презентувати себе;

- знімати трейлери, які зацікавлять глядачів та широку аудиторію;

- публічно виступати;

- писати сценарії;

- вести власні відео блоги;

- розробляти контент-стратегію;

- вигадувати інформаційні приводи;

- працювати з інструментами діджитал-аналітики.

• slide
  • \
  • slide

Заняття з фахівцями холдингу «1+1. Медіа» відбувалися на базі Університету імені Альфреда Нобеля. До здобувачів раз на 2 тижні приїжджали спікери: Віталія Коніщук, Володимир Москалець, Ольга Отрешко, Єгор Гордєєв, та собкор ТСН у Дніпрі Ольга Павловська, а дехто зі здобувачів навіть відвідав офіс медіа-холдингу з екскурсією.

Корисні та необхідні знання вже почали змінювати уявлення про світ та про себе здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля, адже деякі студенти замислися над новою кар’єрою, а дехто дуже тішився, що отримав консультації та корисні знання, які вже стали у пригоді та покращили блоги здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля та допомагають працювати з глядачами.

Такий унікальний курс міг відбутися лише в інноваційному Університеті, який знаходиться на мальовничій Січеславській набережній у Дніпрі, адже Університет імені Альфреда Нобеля вражає щоразу!