Міс та Містер Університет імені Альфреда Нобеля – 2019

6 пар учасників, конкурси, місяць підготовки та репетицій, неймовірні костюми та декорації на сцені – це все про конкурс «Міс та Містер Університет імені Альфреда Нобеля», який відбувся 1 листопада в актовій залі Університету імені Альфреда Нобеля.

Сміливі студенти Університету, які вирішили взяти участь у конкурсі:

- Закладна Ангеліна та Киба Степан,

- Масловська Дар’я та Ростовцев Максим,

- Бодрієнко Валерія та Величко Богдан,

- Уразко Анастасія та Мироненко Даніїл,

- Шарапа Віталіна та Іван Лисенко,

- Малоок Вікторія та Денис Перегуда.

Студенти-учасники гідно змагалися у конкурсах: ретельно продумані образи, заздалегідь підготована візитівка, красиве дефіле, імпровізація, дивовижний конкурс талантів та кмітливі відповіді на складні питання від журі.

• slide

Всі учасники потішили глядачів казковими образами, а неймовірні таланти пар та вміння імпровізувати поставили журі перед складним вибором. До речі, до його складу були запрошені:

- Радченко Марина, директор КЗО «Середня загальноосвітня школа № 19»,

- Ткаченко Наталія, керівник народного художнього колективу шоу-студія "БЕБ"

- Левченко Дмитро, гурт “Monkey Shock Band”

- Мирослава Нагній, випускниця Університету імені Альфреда Нобеля та власниця фотостудії «Панорама» (м.Київ)

Конкурс на те і конкурс, тож перемогти може лише одна пара і перемога у нелегкій боротьбі за почесне звання «Міс та Містер Університет» дісталася Вікторії Малоок (ФЛ-19) та Денису Перегуді (ПТБ-18).

Титул «Віце-Міс» та «Віце-Містер» дістався Віталіні Шарапі та Івану Лисенко.

Симпатії глядачів здобули Масловська Дар’я та Ростовцев Максим.

Вболівати за друзів зібралися одногрупники, знайомі та родичі конкурсантів, були помічені у залі і школярі учасники проекту «Професійні канікули» та випускники Університету. Для глядачів було також проведено кілька веселих конкурсів, в тому числі на кращий костюм.

Студентське життя в Університеті імені Альфреда Нобеля надзвичайно насичене та веселе: конкурси, фестивалі, квести, спартакіади, шоу талантів та конференції. Сумно не буває ніколи, а можливостей для прояву таланту – багато!

Розповісти