Професійні канікули для школярів в Університеті імені Альфреда Нобеля

З 28 жовтня по 1 листопада в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулися професійні канікули для старшокласників, які вже замислилися над вибором майбутньої професії та спеціальності, на якій будуть навчатися 4-6 років в Університеті.

Професійні канікули – це унікальний проект, який дозволяє учням дізнатися більше про сучасні професії під час канікул у школі. Впродовж тижня учасники мали нагоду познайомитися з сучасними професіями та дізнатися, що потрібно вивчати аби розпочати кар’єру в тій чи іншій галуззі. Цьому допомогли цікаві лекції від викладачів Університету, ділові ігри та командна робота.

Кожен день для учасників професійних канікул був насиченим, адже щодня школярі стикалися з новими професіями та дізнавалися про суть роботи юриста, фінансиста, менеджера, підприємця, маркетолога, психолога, філолога, IT-спеціаліста, політолога, економіста, а також зрозуміли особливості роботи в індустрії туризму та у сфері міжнародних економічних відносин. Крім того, міркували вони і над критеріями вибору професії, взяли участь у профорієнтаційній грі, познайомилися з Університетом імені Альфреда Нобеля та студентським самоврядуванням, а також завітали на конкурс «Міс та містер Університет».

За час професійних канікул учні можуть зрозуміти, ким вони насправді хочуть стати у майбутньому.

image

Цікаво дізнатися більше про професії? Тоді приєднуйся на наступних канікулах до слухачів проекту в Університеті імені Альфреда Нобеля та приходьте в інноваційний та теплий Університет імені Альфреда Нобеля на Open Day 23 листопада та 21 грудня о 12:00.

Розповісти