Міжнародна співпраця розширює горизонти навчання

Важливою є результативність співпраці з закордонними колегами для кожної зі сторін, що беруть участь у спільних заходах.

Так, здобувачі та викладачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля пройшли навчання на платформі Revas (Польща) і набули навичок прийняття ділових рішень за допомогою інтерактивної моделі бізнес-симуляції, що стало можливим завдяки міжнародному співробітництву з Познанською Політехнікою.

Координатор з польської сторони к.е.н., доцент ПУТ Ірена Павлишин відзначила активну роботу команди кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва.

Кожен учасник бізнес-симуляції отримав сертифікат факультету інженерії управління Познанського університету технологій.

Зацікавленість, активність учасників і результати підтверджують ефективність ігрової форми проведення онлайн-занять в освітньому процесі.