Міжнародна святкова дискусійна онлайн панель «Новорічна ялинка 2021. Нова мода або реальність?»

Цього тижня в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася міжнародна святкова дискусійна онлайн панель «Новорічна ялинка 2021. Нова мода або реальність?»

В цьому заході взяли участь як студенти, викладачі й співробітники Університету імені Альфреда Нобеля та інших вищих навчальних закладів України та Франції, так і старшокласники з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Білої Церкви, а також гості з інших міст України та Франції.

Запрошений французький спікер, Жан-Клод Віно, який розповів нам про давні та сучасні традиції святкування Різдва у Франції, познайомив учасників з особливостями святкового декорування французьких помешкань та різдвяними стравами, які зазвичай подають на Різдво у кожній французькій родині. З нами також буда професійна дизайнерка, архітекторка, художниця та акторка, Ольга Великородна, яка дуже цікаво розповіла про класичні традиції та сучасні тенденції у декоруванні найвідоміших і найочікуваніших новорічних ялинок з паризької Галереї Лафаєт, італійського скляного дому Мурано, а також головної венеціанської ялинки з площі Сан-Марко, яка викликала цього року величезну кількість дискусій і діаметрально протилежних думок! Чим вони відрізняються від своїх попередниць? Чому саме такі рішення демонструє сучасність на найвідоміших майданчиках світу? Учасникам було дуже цікаво отримати відповіді на ці та інші запитання, як і подивитися цілу галерею дизайнерських ялинок, які практично кожен може створити своїми власними руками за допомогою своєї фантазії та підручних засобів!

Ми із задоволенням розміщуємо нашу презентацію, яка була підготовлена сумісно із нашими спікерами та запрошуємо всіх приєднатися до конкурсу «Моя дизайнерська ялинка 2021», що триватиме в Університеті імені Альфреда Нобеля до 5 січня 2021 року!

Умови конкурсу дуже прості: до 5 січня 2021 року надішліть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. фото вашої дизайнерської ялинки, створеної особисто вами або сумісно з вашими друзями чи родиною. Ми розмістимо всі ялинки на нашій сторінці у Фейсбуці й ви зможете подивитися всі роботи, які будуть представлені на конкурс, та запросити своїх друзів проголосувати за вашу ялинку! Ялинки, які наберуть найбільшу кількість «лайків» будуть розміщені на сайті Університету імені Альфреда Нобеля, а їх автори отримають невеличкі подарунки від Центру франкомовних програм!

Наш святковий захід відбувся у співпраці з Федерацією «Обміни Франція-Україна» та Асоціацією «Викладання французької мови Франція-Україна». Ми щиро дякуємо нашим чудовим спікерам, всім учасникам цієї дискусійної панелі, а також особисто викладачам французької мови середніх шкіл №126 (м. Дніпро), №95 (м. Кривий Ріг), №11 (м. Кам’янське) та всім колегам і партнерам, які зробили свій внесок в реалізацію цього проєкту!

Центр франкомовних програм вітає вас з прийдешнім європейським Різдвом та Новим 2021 роком, бажає вам всього найкращого та чекає на ваші дизайнерські ялиночки!