Міжнародні можливості здобувачів університету

В рамках навчальної практики «Вступ до фаху» пройшов цикл зустрічей здобувачів освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з директором департаменту міжнародного співробітництва Іщенко Тамарою Володимирівною та директором центру франкомовних програм Яковишеною Наталією Юріївною.

Здобувачі дізнались про міжнародні перспективи, а саме отримання подвійних дипломів, про мовні та фахові стажування, про грантові програми, а також про програму транскордонного обміну, яка надає можливість новим та амбітним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців в країнах Євросоюзу, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземним партнером.

Зустрічі пройшли у теплій та дружній атмосфері, було багато питань та обговорень!

До нових зустрічей!