Міжнародний проєкт в міжнародній монографії

Проблема працевлаштування молоді завжди є актуальною у різних країнах. З метою дослідження проблеми та причин її виникнення серед випускників закладів вищої освіти України та Європи за ініціативою кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва проведено міжнародне дослідження. До проєкту «Проблеми працевлаштування випускників вишів» долучилися чотири європейські університети: Університет імені Альфреда Нобеля (Україна), Познанська і Гданська Політехніки (Польща), Бранденбурзький університет прикладних наук (Німеччина). Опубліковано понад 10 наукових праць про дослідження проблеми в Польщі та Україні.

Результати досліджень опубліковано у міжнародної монографії «Прогнозування та планування економічного розвитку: мікроекономічні та макроекономічні рівні» з обґрунтуванням гіпотези авторів Г. Рижкової, Н. Різун та І. Павлишин. В монографії підбито підсумки щодо причин, наслідків і перспектив розв'язання проблем працевлаштування випускників на ринку праці та подальшого їх кар’єрного зростання.

Дослідження за міжнародним проєктом тривають.