Міжнародний вебінар «Феномен китайської економіки. куди ведуть її сучасні шовкові шляхи?»

3 грудня відбувся міжнародний вебінар «Феномен китайської економіки. куди ведуть її сучасні шовкові шляхи?» за участю провідного французького економіста, фахівця в галузі китайської сучасної економіки, досвідченого лектора французьких та китайських університетів та запрошеного лектора Університету імені Альфреда Нобеля, пана Армана Шанель (м. Гренобль, Франція).

Учасники вебінару познайомились з новими векторами розвитку та новими лідерами сучасної світової економіки, стратегічними планами та новими сухопутними та морськими торговельними маршрутами Китаю, а також економічними прогнозами щодо четвертої глобалізації, яка за всіма ознаками має бути китайською. Учасники вебінару, серед яких були як і провідні українські економісти, викладачі, так і студенти, мали змогу задати усі свої запитання та отримати на них кваліфіковану відповідь. Вперше до нас долучилися також старшокласники середньої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням французької мови №126.

Вебінар було організовано Центром франкомовних програм сумісно з Кафедрою міжнародного маркетингу в рамках "Французького клубу", що започаткований Центром Франкомовних Програм. Цей захід став можливим завдяки угоді про співпрацю між Університетом імені Альфреда Нобеля та Федерацією обмінів «Франція-Україна» та Асоціацією «Викладання французької мови Франція-Україна».

Центр Франкомовних програм висловлює щиру подяку нашому французькому лекторові, Арману Шанель, всім учасникам вебінару, а також нашим українським та французьким партнерам за успішну співпрацю в організації цієї зустрічі.