Мрієш навчатися кулінарії та проходити практику в ресторанах Італії? Паоло Брешиа розповів, як це можливо!

А ТИ БУВ НА ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРОГРАМИ В УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ?

Сьогодні, 25.02.2020 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля проведено зустріч Президента «Асоціації «UMC-Italy» Паоло Брешиа та її менеджера в Україні Олени Герасименко зі здобувачами освітніх програм «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» та «ТУРИЗМ», які здобувають освіту на кафедрі міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки.

Італійською стороною запропоновано курс практичної підготовки за програмою «Культура італійської кухні». Згідно з договором, підписання якого розглядається Університетом імені Альфреда Нобеля, здобувачам буде надано базу практики, виплачуватиметься стипендія, оплачуватиметься проїзд та харчування.

Крім зазначеного, Асоціація «UMC-Italy» бере на себе зобов’язання з навчання здобувачів, які зацікавляться пропозицією, італійської мови у м.Дніпро, проведення курсів кулінарії, піци, бару в Університеті, послуги консультантів «Асоціації «UMC-Italy»

Завдяки співпраці з Асоціацією «UMC-Italy» Університет імені Альфреда Нобеля отримає вихід на реально діючі об’єкти готельно-ресторанного бізнесу в Італії, які будуть слугувати місцем навчання та практичної підготовки наших здобувачів спеціальності «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» та «ТУРИЗМ» протягом літніх місяців.