Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні завітав в Університет імені Альфреда Нобеля

10 листопада гостинно приймали в інноваційному та теплому Університеті імені Альфреда Нобеля Надзвичайного та повноважного посла Азербайджанської республіки та азербайджанської спільноти Дніпра з нагоди святкування ювілею національного прапора Азербайджанської республіки, а також ювілею великого поета Іммаддіна Насімі.

Худієв Азер Худаяр оглу, Надзвичайний і повноважний посол Азербайджанської республіки в Україні, одним з перших, ще у 2018 році підтримав ініціативу святкування Дня Єднання студентів різних країн та континентів.

У Азербайджані добре знають та дуже шанують Альфреда Нобеля, адже він разом з братом приїхав до Баку аби розробити нафтові поля. На його честь названо проспект, є будинок-музей, тому і не дивно що Надзвичайний і Повноважний Посол вже прийняв запрошення відвідати конгрес «Освіта, толерантність та мир заради рівних можливостей кожного: Глобальні виклики», який відбудеться 20-22 липня 2020 року в Університеті імені Альфреда Нобеля, де шанують та підтримують ідеї Альфреда Нобеля.

Розповісти