Нарада із французькими партнерами

26 жовтня відбулася нарада із нашими французькими партнерами, президентом Федерації "Обміни Франція-Україна", паном Жаком Форжероном, та її секретарем, пані Ольгою Гонсе, а також президентом Асоціації "Викладання французької мови Франція-Україна", пані Жозі Анекен.

У центрі уваги – результати перших літніх стажувань у Франції студентів Університету імені Альфреда Нобеля, Артема Єрохіна та Карини Наугольної, а також плани на весь навчальний рік і, безумовно, новий конкурсний відбір на стажування у Франції влітку 2022 року.

Презентація стажів відбудеться вже 1 листопада (див. попередній анонс), подача документів – до 7 листопада, а вже 10 листопада пройде співбесіда кандидатів із нашими французькими партнерами.

Центр франкомовних програм приділяє велику увагу співпраці з Федерацією "Франція-Україна" та висловлює щиру подяку нашим французьким партнерам за підтримку всіх наших франкомовних ініціатив.