Наша мета – забезпечити високу якість освіти за освітньо-професійними програмами «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм»: підписано Меморандум про співпрацю з мережею готелів Рейкарц «Reikartz Hotel Group»

Кафедрою міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки встановлено ще одне взаємовигідне партнерство з мережею готелів «Reikartz Hotel Group», яке забезпечить як наших здобувачів, так і викладачів можливістю взяти участь у низці спільних освітніх та просвітницьких заходів.

У рамках співпраці здобувачі, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм», зможуть відвідувати готелі мережі під час екскурсій, вивчати матеріально-технічну базу готельних комплексів, ознайомлюватись з номерним фондом, формувати компетентності з циклу обслуговування, проходити стажування та дипломування, а також отримувати знання від практиків під час тренінгів, круглих столів та семінарів на базі Університету імені Альфреда Нобеля.

Викладачі кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки Вищого навчального закладу «Університет імені Альфреда Нобеля» зможуть долучитися до низки питань з підготовки та перепідготовки фахівців для індустрії гостинності під час реалізації спільних проєктів з мережею «Reikartz Hotel Group».

Основною метою співпраці та взаємодії сторін у форматі підготовки та реалізації спільних заходів і проєктів є формування та утвердження позитивного іміджу України, Дніпра та Дніпропетровської області з метою розв’язання актуальної для міста проблеми розвитку туризму, індустрії гостинності, ресторанного господарства, сфери послуг, професійної підготовки й перепідготовки спеціалістів для готельно-ресторанної справи; забезпечення насичення споживчого ринку якісними товарами і послугами; забезпечення споживчого попиту у якісних та безпечних послугах.

Історія добрих стосунків кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки та мережею готелів «Reikartz Hotel Group» триває певний час. У рамках співпраці між кафедрою міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля та готельною мережею «Reikartz Hotel Group» було успішно проведено Конкурс з готельно-ресторанного бізнесу для учнів старших класів «All-Inclusive».

У найближчих перспективах – навчальна екскурсія зі студентами освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» до готелю Рейкарц у м. Дніпро. Отримали сертифікат!

Увага! Компанія «Reikartz Hotel Group» запрошує студентів старших курсів взяти участь у проєкті «Почни свою кар'єру з Reikartz!».

Розповісти