Наші «Інноваційні фінанси» – в Одесі!

7-10 липня 2021 року ГО «Інноваційний університет» та Міжнародний фонд досліджень освітньої політики проводить Літню школу “Кращі практики організації міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх і освітньо-наукових програм в Україні”.

Наше спілкування присвячене кращим практикам імплементації та проблемам розвитку міждисциплінарної вищої освіти.

Освітяни з усієї України обговорюють загальний стан впровадження інтердисциплінарності у вітчизняній вищій освіті, представляють реальний досвід проєктування, побудови та реалізації міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх програм, діляться перспективами їх розвитку, проблемами, що виникають.

Представникам Університету імені Альфреда Нобеля також було чим поділитися. Зокрема, Пестовська З.С., к.е.н., доцент, доцент кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики розповіла про запровадження та реалізацію міждисциплінарної програми «Інноваційні фінанси: цифрові технології»: про те, який довгий шлях пройшла сама ідея створення програми, про результати опитувань стейкхолдерів, вимоги працедавців до сучасного випускника-фінансиста. Наголос було зроблено на особливості програми та компетентності, яких набувають наші здобувачі, - поглиблене вивчення фінансових програмних продуктів, інструментів аналізу та візуалізації даних, облікових прикладних рішень, вивчення двох іноземних мов, викладання спеціальних дисциплін фахівцями кафедри інформаційних технологій, набуття управлінських та комунікативних навичок. Учасники Школи були захоплені рекламними відеороликами нашої програми, створеними її гарантом - Вареник В.М., к.е.н., доцентом, доцентом кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики, а також ідеєю та організацією роботи Школи "Digital Finance" та незвичайною тематикою її занять.

Про неабиякий інтерес до нашої програми «Інноваційні фінанси: цифрові технології» свідчить кількість питань, іноді дуже несподіваних, іноді наснажливих на роздуми, поставлених учасниками Літньої школи: про обсяг викладання іноземних мов, динаміку набору здобувачів, про мови програмування та засоби аналізу даних, про акредитацію та магістратуру, про зміст окремих дисциплін та багато іншого.

Ми дуже вдячні організаторам за надану можливість представити свої здобутки, за таке дорогоцінне в наші часи живе спілкування, неймовірний досвід і знання, якими діляться учасники Школи!