Науково-практична дискусія «Особливості сучасної поведінкової економіки в системі підприємницької діяльності» – погляд з Дніпра

Нова реальність змінює звичне для нас життя. Онлайн дозволяє буде ближче, незважаючи на кордони.

19 березня 2021 року наші учасники гідно представили університет та кафедру під час онлайн науково-практичної дискусії «Особливості сучасної поведінкової економіки в системі підприємницької діяльності». Цей захід було проведено спільно з Інститутом підприємницької діяльності, м. Мінськ, Білорусь в рамках XIII Республіканської студентської науково-практичної конференції «Білорусь - країна успішного підприємництва. Динаміка, виклики, пошук нових напрямків».

Нашу кафедру на дискусії представили:

Литвин Д.І. – здобувач освітньої програми PhD спеціальність «Менеджмент», тема доповіді «Лідерство в епоху діджитал»;

Міро І.М. – здобувач освітньої програми PhD спеціальність «Менеджмент», тема доповіді «Державне управління економічною безпекою в умовах глобалізації в Україні»;

Лівшиць Є.В. здобувач освітньої програми бакалавр спеціальність «Менеджмент», тема «Крос-культурний менеджмент у підприємництві».

Всі учасники дискусії, з Білорусі та України, виступили з цікавими та актуальними доповідями. Слід зазначити, що презентації – сучасні, креативні, інформативні.

Дякуємо організатору Науково-практичної дискусії «Особливості сучасної поведінкової економіки в системі підприємницької діяльності» Інституту підприємницької діяльності, м. Мінськ, Білорусь, очікуємо на продовження співпраці найближчим часом.