Науковий клуб «Менеджер»: чи потрібен емоційний інтелект сучасному менеджеру?

24 лютого 2020 року відбулося чергове засідання наукового клубу «Менеджер». Тема зустрічі – «Чи потрібен емоційний інтелект сучасному менеджеру?»

Засідання клубу підготували здобувачі першого курсу спеціальності «Менеджмент». Координатором засідання була Скупенко Вікторія, модератором – Нікішаєв Олег. В заході брали участь здобувачі першого курсу бакалаврату спеціальності «Менеджмент».

Виступи були пов’язані з дослідженням емоційного інтелекту та особливостей його застосування в сучасному менеджменті. Всі присутні мали можливість визначити рівень емоційного інтелекту.

Твердохліб Анастасія проаналізувала особливості емоцій, Скубицька Єлизавета провела порівняльну характеристику емоцій та інтелекту, Мангова Ірина дослідила сутність емоційного інтелекту, Донець Владислав розглянув особливості ставлення до емоцій інших людей, Жокін Данііл дослідив інтерес до емоційного інтелекту, Ватченко Євгенія вивчила чому важливо розуміти свої емоції та контролювати їх.

Горяч Валерія підібрала цікавий відеоролик, Волочієнко Вікторія знайшла цікавий тест на визначення емоційного інтелекту.

Чекаємо на наступне засідання наукового клубу «Менеджер»!

Розповісти