Новорічне засідання Клубу аспірантів

Успішно закінчили перший семестр свого першого року навчання 18 аспірантів кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля.

Вченою радою затверджено теми наукових досліджень, що є підставою для завдань наступної фази аспірантського життя. На новорічному засіданні Клубу аспірантів у форматі відеоконференції в Zoom ці завдання були обговорені й прийняті до виконання у встановлені терміни.

Мова йшла про науково-дослідну складову. Обговорили лайфхаки складання плану дисертації, особливості побудови індивідуального плану наукової роботи аспіранта, форми висвітлення наукових результатів.

Ознайомилися з першими науковими досягненнями аспірантів та їх апробації шляхом участі в конференціях і публікації тез. Проглянули наповненнями Google Classroom, де розміщена корисна й інформативна інформація, у тому числі щодо апробації наукових досліджень. Аспіранти отримали алгоритм дій з детальною конкретизацією кроків в документах гугл класу.

Такі зустрічі шляхом розуміння покрокового планування етапів проведення наукових досліджень дають змогу PhD систематизувати їх робочий час для досягнення мети їх навчання в аспірантурі.